Widelec do hulajnogi – jak wybrać?

Widelec do hulajnogi - jak wybrać

Podczas wyboru widelca do hulajnogi wyczynowej, trzeba także zdecydować o wyborze innych części, takich jak system kompresji, kierownica, czy też koła. Na rynku znajdziemy wiele propozycji, które spełnią nasze oczekiwania. Jazda na hulajnodze wyczynowej jest pasją wielu osób. Okazuje się, że to ciekawa forma rozrywki i poszerzania swoich umiejętności. Jak wybrać idealny widelec do hulajnogi? O czym warto pamiętać?

Widelec do hulajnogi

Na początku przyjrzyjmy się temu, jak wybrać widelec do danego systemu kompresji. Do widelca dostosowane pod system HIC powinniśmy dokupić washer, shim HIC i śrubę kompresyjną. Zazwyczaj widelce HIC posiadają w komplecie oś koła lub są wyposażone w śruby kompresyjne. Postawmy na znaną markę movino, która stawia na wysoką jakość tych akcesoriów. Jeśli chodzi o widelec przystosowany pod system IHC, zazwyczaj nie trzeba nic dokupować. Takie widelce posiadają wszystkie elementy, które pozwalają sprawnie zmontować system kompresji. Do widelca pod system SCS dokupić należy śrubę kompresyjną i washer. Zdarza się, że producenci w ofercie zapewniają dedykowane śruby kompresyjne. 

widelec do hulajnogi w kolorze złota

W przypadku widelca pod system ICS-10 konieczne jest skorzystanie ze śruby kompresyjnej. Do skręcenia systemu kompresji przyda nam się także długi klucz imbudowy. Istotne jest to, że każdy widelec do hulajnogi jest przystosowany pod rozmiar kół. Proces wyboru nie jest łatwy, zwłaszcza dla początkujących osób. 

Wysoka jakość

Widelec do hulajnogi najwyższej jakości zakupimy w internetowym sklepie. Można tutaj liczyć na pomoc sprzedawcy, co pozwoli nam sprawnie wybrać idealne rozwiązanie. Od tej pory jazda na hulajnodze wyczynowej staje się jeszcze ciekawsza. Nowoczesne widelce do hulajnogi spełniają oczekiwania wszystkich profesjonalistów i amatorów.