Wygodna i ergonomiczna latarka fenix hm65r

latarka fenix hm65r

Nowoczesna latarka Fenix hm65r zdobywa z miesiąca na miesiąc coraz większą popularność, dlatego też tym bardziej warto rozważyć jej zakup. Jest to idealna propozycja dla osób, które często chodzą po zmroku.

Nowoczesna opaska Fit System

Oryginalna latarka Fenix hm65r korzysta z dobrodziejstwa wygodnej opaski Fit System. Dzięki prostemu systemowi regulacji bez problemu można dopasować latarkę do każdego typu głowy i kasku. Poszerzona taśma wbrew pozorom odpowiada nie tylko za wygodę noszenia latarki, ale również za skuteczne odprowadzanie potu, który pojawia się przy większej aktywności fizycznej.

latarka fenix hm65r

Mocny strumień światła

Olbrzymia popularność latarek Fenix hm65r wynika przede wszystkim z bardzo mocnego strumienia światła. Wydajna dioda SST40 jest w stanie wygenerować strumień światła o mocy 1300 lumenów. Chłodna barwa nie oślepia i co najważniejsze, oferuje intensywne oświetlenie. Promień światła ustawiony jest w taki sposób, aby odbić się pod odpowiednim kątem od reflektora, dzięki czemu można osiągnąć strumień światła nawet o zasięgu 170 metrów. Druga dioda (XP-G2 S3) jest znacznie mniejsza i oferuje neutralną barwę. Za pomocą soczewki kolimacyjnej można liczyć na równomierne rozpraszanie światła. Po włączeniu dwóch diod latarka generuje strumień o mocy 1500 lumenów. Na korpusie znajdują się dwa główne przyciski, dzięki którym można obsługiwać latarkę bez potrzeby zdejmowania jej z głowy. Emiter światła może pracować w trzech trybach. Tryb wysoki oferuje 400 lumenów, średni 150 lumenów, a niski 8 lumenów. Oryginalną latarkę fenix hm65r można znaleźć na https://www.hobby4men.com/latarka-diodowa-fenix-hm65r-t-czolowka-039-468.html.